PASJA

Pasja przenika wszystko, co robimy i motywuje nas do nieustannego rozwoju, poszukiwania własnej drogi oraz dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem z dziedziny budownictwa pasywnego i energooszczędnych technologii. Wierzymy, że budownictwo pasywne to nie moda, a przyszłość. Współtworzymy tę przyszłość, wytyczając nowe kierunki rozwoju produktów oraz zachęcając własnym przykładem do stosowania efektywnych energetycznie rozwiązań na najwyższym poziomie.

INNOWACYJNOŚĆ

Innowacje to więcej niż nowoczesność, to więcej niż podążanie z duchem czasu. Staramy się wyprzedzać rynek wprowadzając własne patenty, doskonaląc nasze produkty. Jesteśmy przekonani, że przyszłością polskiego budownictwa są domy pasywne wyposażone w okna i drzwi o wysokich parametrach termoizolacyjności, chroniące budynek przed utratą energii i zapewniające dobre doświetlenie.

Wdrożyliśmy i opatentowaliśmy nowe technologie, spełniające najwyższe standardy w ograniczaniu strat ciepła. W połączeniu z nowoczesnymi metodami ciepłego montażu zapewniają one komfort mieszkania i generują wymierne oszczędności. Naszą misją jest takie odpowiadanie na potrzeby klientów, by spełnić ich oczekiwania nie tylko w momencie zakupu, ale również na przyszłość.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Idea zrównoważonego rozwoju, opartego na neutralności dla planety i poszanowaniu zasobów naturalnych, jest dla nas bardzo ważna. Odpowiedzialność to podstawa naszej filozofii obecności w środowisku i w otoczeniu lokalnym. Działamy na terenie pięknego regionu o największej lesistości w kraju. Znajduje się tu 61 rezerwatów, chronionych jest 1510 pomników przyrody. Nasz region ma bogate, wielokulturowe korzenie, a tradycje winiarskie sięgają XIII wieku. Czerpiemy z tych źródeł, dlatego troszczymy się o środowisko!

Wyrazem naszego zaangażowania jest opracowanie wysokojakościowych, certyfikowanych produktów oraz budowa pierwszej w Europie pasywnej hali produkcyjnej, w której obecnie znajduje się także siedziba firmy. Popularyzując budownictwo energooszczędne, nie tylko dajemy naszym klientom komfort ciepła i niezależności, ale także przyczyniamy się do ochrony klimatu. Odpowiedzialność to również zobowiązanie wobec klienta, który wybrał nasz produkt i chce przez lata cieszyć się jego wysoką jakością, trwałością i estetyką.

WIARYGODNOŚĆ

Świadomy klient oczekuje dziś rzetelnej, pełnej informacji o produkcie. Nie tylko obietnic, ale również dowodów. Doskonałą jakość naszych produktów oraz ich parametry potwierdzają liczne certyfikaty i atesty. Wśród nich warto wymienić szczególnie certyfikat Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt (Passivhaus Institut Darmstadt) zaświadczający, że okno Elwiz energio passiv® może być stosowane w budownictwie pasywnym na całym świecie. Świadectwem wysokiego standardu produktów oraz usług oferowanych przez firmę Elwiz jest także tytuł Ambasadora Budownictwa Pasywnego, jaki nadał nam Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej.

PRZESTRZEŃ BEZ OGRANICZEŃ

Zależy nam, by produkty marki Elwiz były nie tylko efektywne, ciepłe i bezpieczne, ale również piękne i trwałe. By cieszyły przez lata i pokolenia… By stanowiły rozwiązania „na przyszłość”. Materiały, z których produkujemy są niezwykle plastyczne. Jedyne granice wytycza kreatywność klienta. Pracując z pasją kreujemy rzeczy piękne.