PRODUKTY PVC

Głównym elementem konstrukcyjnym okien plastikowych są profile z najwyższej jakości polichlorku winylu (PVC, potocznie PCV). Jest to materiał charakteryzujący się dużą wytrzymałością mechaniczną i trwałością.

CECHY OKIEN PVC

IZOLACJA TERMICZNA

Profile mają budowę komorową. Zapewnia to lepszą izolację termiczną okna i pozwala ograniczyć straty ciepła w budynku. Dla poprawy właściwości cieplnych okien komory wypełnia się dodatkowo materiałem izolacyjnym.

Okna PVC są odporne na działanie promieni słonecznych i czynników atmosferycznych, a także na korozję oraz pleśń. Ich niewątpliwą zaletą obok korzystnej ceny, stabilności, wysokiej szczelności i dobrych parametrów izolacyjnych jest bezproblemowe użytkowanie. Okna są łatwe do utrzymania w czystości, nie wymagają specjalnej konserwacji (np. malowania ochronnego) ani renowacji.

NOWOCZESNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ

Nowoczesne i funkcjonalne okna PVC są przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w pomieszczeniach mieszkalnych oraz w budynkach użyteczności publicznej takich jak szkoły czy szpitale. Ze względu na wysoką rozszerzalność termiczną nie stosuje się ich w dużych przeszkleniach. W tego rodzaju realizacjach lepiej sprawdzają się okna aluminiowe.

W naszych oknach PVC wykorzystujemy sprawdzone systemy Aluplast oraz okucia Roto. Gwarantuje to ich trwałość oraz komfortowe użytkowanie przez wiele lat.

CIEPŁY MONTAŻ

Warto pamiętać, że nawet najlepsze okna, jeśli zostaną niewłaściwie zamontowane, nie zapewnią oczekiwanych rezultatów. Dla uzyskania najlepszych parametrów izolacyjnych stosuje się tzw. ciepły montaż, który oprócz standardowej pianki termoizolacyjnej wykorzystuje również folie izolacyjne i dodatkowo zabezpiecza przestrzeń w okolicy okna.

LINIE PRODUKTOWE

LINIA ENERGIO

Autorska linia produktów o najwyższej jakości, zarówno pod względem nowoczesnego designu, jak i jakości wykonania. Dzięki ponadprzeciętnym […]

WIĘCEJ

LINIA PREMIUM

To linia łącząca nowoczesną technikę i komfort użytkowania. Systemy Premium nastawione są na redukcję ewentualnych strat cieplnych. Ponadto […]

WIĘCEJ

LINIA STANDARD

Stanowi grupę okien i drzwi uniwersalnych w swoim zastosowaniu. Produkty Standard są świetnym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych […]

WIĘCEJ

SYSTEMY HST

Drzwi unoszono-przesuwne to doskonałe połączenie panoramy z zewnątrz z estetyką wnętrza. Idealne rozwiązanie dla wyjść tarasowych lub […]

WIĘCEJ
Prezentacja produktów na naszej stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zdjęcia mają charakter poglądowy.