O NAS

Firma Elwiz to producent wysokiej klasy okien i drzwi w technologii PVC oraz ALUminium, który dostarcza swoje produkty na rynek europejski.

Nasza misja

Dajemy naszym klientom doskonałe widoki na przyszłość, oferując im rozwiązania na lata – trwałe, nowoczesne, oszczędne i przyjazne dla środowiska. Dzięki naszym oknom oraz drzwiom mieszka się komfortowo, bezpiecznie i zdrowo.

Nasza wizja

Być firmą, która rozwija nowoczesne technologie w budownictwie pasywnym, wdrażając z pasją własne innowacyjne rozwiązania.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Firma Elwiz to producent wysokiej klasy okien i drzwi w technologii PVC oraz ALUminium, który dostarcza swoje produkty na rynek europejski.

Co nas wyróżnia? Szczególna wizja i bezkompromisowa filozofia działania. Pochłaniają nas idea energooszczędności oraz technologie pasywne. Jesteśmy liderem produktów dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego w Polsce. Jednak ideę pasywności wcielamy w życie we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy. To ona inspiruje nas do działania – innowacyjności, tworzenia nowych rozwiązań oraz stałego podnoszenia jakości oferowanych produktów, aby odpowiadały na wyzwania przyszłości i zaspokajały wszystkie potrzeby klientów.

Wraz ze wzrostem świadomości klientów technologie umożliwiające znaczną redukcję zapotrzebowania energetycznego w budynkach stają się coraz powszechniejsze. Jednak niewiele firm może poszczycić się tak dalece zaawansowanymi rozwiązaniami jak Elwiz. To pierwszy polski producent okien PVC, który dysponuje zarówno certyfikowanym produktem dla budynków pasywnych, jak i doświadczeniem montażowym w tym zakresie.

Nasze produkty kierujemy do różnych odbiorców – od klientów indywidualnych po deweloperów, z przeznaczeniem do domów jednorodzinnych, budynków wielomieszkaniowych, aż po duże miejskie inwestycje biurowe. Klienci znajdą u nas zarówno klasyczne, jak i nowoczesne formy, a także rozwiązania technologiczne i energetyczne na miarę przyszłości.

Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom wielu rynków. W ofercie firmy Elwiz znajdują się produkty przystosowane do potrzeb inwestorów w całej Europie: od okien podstawowych, przez energooszczędne, po najbardziej złożone – do budowy tzw. okien holenderskich (blockprofil) oraz okien francuskich (monoblock). Oryginalną propozycję stanowią systemy fasadowe oraz przesuwne, tzw. HST, które umożliwiają wykonanie pięknych przeszkleń okiennych oraz wyjść tarasowych w niestandardowych formatach i rozmiarach.

Sukcesywnie podbijamy nowe rynki. Dzisiaj nasze okna są wygodnym i pięknym elementem wielu domów, osiedli i biurowców na całym świecie. W Polsce można je zobaczyć m.in. na osiedlu pasywnych domów jednorodzinnych Ecoville pod Warszawą, w pierwszym pasywnym budynku szkolnym w Budzowie, pasywnej hali sportowej w Waganowicach czy energooszczędnym wielomieszkaniowym budynku w Zielonej Górze. Cieszymy się, że klienci razem z nami wybierają rozwiązania z myślą o przyszłości.