LINIA ENERGIO PASSIV

Autorska linia produktów o najwyższej jakości, zarówno pod względem nowoczesnego designu, jak i jakości wykonania. Dzięki ponadprzeciętnym parametrom izolacyjnym okna energio® stanowią najlepsze rozwiązanie dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Prawidłowo zamontowane skutecznie ograniczają straty ciepła w budynku.
W produktach energio® wykorzystujemy stworzone przez nas innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zwiększają efektywność energetyczną produkowanych okien (patent nr P.396141).
W oknach wyeliminowano metalowe wzmocnienia profili tworzące mostek termiczny. Zastąpiono je tzw. ciepłą ramką z kompozytów polimerowych, która zdecydowanie podnosi parametry izolacyjne okna, a także ogranicza skraplanie się wody na powierzchni szyby. Niższą przenikalność cieplną uzyskano bez zwiększenia głębokości zabudowy i ciężaru okien.
Linia Energio łączy nowoczesny design i solidne wykonanie, dzięki czemu jest inwestycją na lata. Trzy warianty dostępne w serii Elwiz energio® pozwalają wybrać okno idealnie dopasowane pod względem parametrów do indywidualnych potrzeb.

LINIA ENERGIO PASSIV: PRODUKTY

Energio passiv ®

Jeden z najcieplejszych produktów na rynku, nastawiony na największy odzysk cieplny. Produkt proekologiczny. […]

WIĘCEJ

Energio standard

Bazowy produkt linii energio. Okna energio standard z docieplonym wzmocnieniem to optymalne połączenie ekonomii i […]

WIĘCEJ

Energio ultra/aktiv

Przeznaczony dla budownictwa niskoenergetycznego i energooszczędnego. Wykonany z kształtowników PVC systemu […]

WIĘCEJ
Prezentacja produktów na naszej stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zdjęcia mają charakter poglądowy.